Projekty

Projekt Gloria Victis

Gloria Victis

Projekt Gloria Victis ma służyć integracji międzypokoleniowej oraz przypominaniu następnym pokoleniom o patriotyzmie aby pamięć o Polskim Państwie Podziemnym i Powstaniu Warszawskim – największej akcji zbrojnej podziemia w okupowanej przez Niemców Europie, nigdy nie zaginęła.

Więcej o projekcie »
Projekt Wykluczeni

Wykluczeni

Niesiemy pomoc wykluczonym oraz pomagamy zrozumieć decydentom gdzie leży problem aby skutecznie przeciwdziałać zjawisku wykluczenia.

Przejdź na stronę projektu »
Projekt Eurogospodarka

Eurogospodarka

Nasze pismo tłumaczące zawiłości rynków, gospodarki, pieniądza.

Przejdź na stronę projektu »
Projekt Salon Dłużnika

Salon Dłużnika

Program wsparcia zadłużonych przeznaczony dla osób które znalazły się w sytuacji, gdy nadmierne długi nie pozwalają na normalne życie rodzinne, społeczne czy zawodowe.

Przejdź na stronę projektu »
Projekt Artyści w Czytelniku Czesław Czapliński, zaprasza Fundacje Nowe Teraz.

Artyści w Czytelniku Czesław Czapliński, zaprasza Fundacja Nowe Teraz

Projekt "Artyści w Czytelniku Czesław Czapliński, zaprasza Fundacja Nowe Teraz" to cykliczne spotkania z zaproszonymi goścmi, które będą się odbywać w kultowej kawiarni “Czytelnik”.

Więcej o projekcie »
Projekt „Pokój celem ludzkości”

Pokój celem ludzkości

Projekt realizowany w oparciu o przesłanie prof. Andrzeja Bałandynowicza zawarte w książce "Pokój fundamentem człowieczeństwa".

Projekt Edukacja i tożsamość

Edukacja i tożsamość

Prezentujemy wartościowe książki, wspieramy autorów którzy mają czytelnikom coś ważnego do przekazania, propagujemy tradycyjne wartości.

Więcej o projekcie »
Ścieżka edukacyjna Edukacja Historyczna

Ścieżka edukacyjna "Edukacja Historyczna"

Wspólnie z Fundacją Polskiego Państwa Podziemnego uruchamiamy specjalną ścieżkę edukacyjną pod nazwą "Edukacja Historyczna".

Więcej o projekcie »
Projekt Domy Nowe Teraz

Domy Nowe Teraz

Człowiek bez dachu nad głową traci podstawy egzystencji, degraduje się społecznie, jest wykluczony, napiętnowany i pozbawiony perspektyw na przyszłość. Świadomi wagi problemu podjęliśmy się realizacji innowacyjnego projektu wychodzenia z bezdomności pod nazwą Domy Nowe Teraz.

Więcej o projekcie »
Projekt Wiem bo czytam

Wiem, bo czytam

W projekcie „Wiem, bo czytam” chcemy aktywnie uczestniczyć w zapobieganiu uzależnieniom i przyczynom przestępczości wśród dzieci i młodzieży. Poprzez promowanie zalet czytania książek pragniemy wpłynąć na osoby, szczególnie nieletnie, które weszły na drogę kolizji z prawem i przebywają w zakładach poprawczych, specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych czy więzieniach.

Przejdź na stronę projektu »
Projekt Galeria Nowe Teraz

Galeria Nowe Teraz

Stałe wystawy i aukcje, z których dochód przeznaczamy na pomoc dla środowisk ludzi wykluczonych.

Przejdź na stronę projektu »
Projekt Biblioteka Fundacji Nowe Teraz

Biblioteka Fundacji

Wspieramy wydawców, autorów oraz ludzi nauki pomagając i współfinansując publikacje, które pomagają realizować naszą misję.

Przejdź na stronę projektu »

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na nasz Newsletter. Wszystkie nasze aktualności otrzymasz na swojego e-maila.