Wybory Parlamentarne 15.10.2023 - Twoja decyzja. Twoja przyszłość. Twoje wybory!

15 października 2023 roku staniemy przed jednym z najważniejszych wyzwań w życiu obywatelskim - wyborami parlamentarnymi. To nie jest zwykły dzień, to okazja, by wziąć losy naszej Ojczyzny w swoje ręce.

Dlaczego Twoja obecność na wyborach jest tak ważna:

-Demokracja żyje uczestnictwem. To nie politycy, to MY - obywatele decydujemy o kształcie naszego kraju. Jeśli zrezygnujemy z głosowania, rezygnujemy również z prawa do decydowania o przyszłości Polski.

-Każdy głos się liczy. Historia zna wiele przypadków, gdzie różnica głosów była minimalna. Twoje zaangażowanie ma znaczenie, a Twój głos może być decydujący.

-Udział w wyborach to wyraz odpowiedzialności. Dla siebie, dla swojej rodziny, dla przyszłych pokoleń. To również szansa na wprowadzenie zmian, które uważasz za konieczne.

-Wybory kształtują naszą codzienność. Od edukacji, przez opiekę zdrowotną, po stan dróg - wybierając odpowiednich przedstawicieli, wpływasz na decyzje w tych i wielu innych dziedzinach.

Nie pozwól, aby inni decydowali za Ciebie. 15 października, zadbaj o to, by Twój głos był słyszalny. Wybory to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim prawo każdego obywatela. Wykorzystaj to!

Twoja decyzja. Twoja przyszłość. Twoje wybory.

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na nasz Newsletter. Wszystkie nasze aktualności otrzymasz na swojego e-maila.