Z odwiedzinami w Zakładzie Karnym w Krzywańcu

Na początku października reprezentanci Fundacji Nowe Teraz odwiedzili Dom Matki i Dziecka funkcjonujący na terenie Zakładu Karnego w Krzywańcu.

Karolina Helena Kanarek-Kwiatek, prezes fundacji przekazała pracownikom Domu Matki i Dziecka podarunki dla przebywającym tam dzieci: słodycze, owoce, kredki oraz środki czystości i pielęgnacji. Reprezentanci fundacji mieli okazję spotkać się z dziećmi, z ich matkami oraz porozmawiać z Eweliną Adamską, kierowniczką placówki i wychowawczyniami, Dianą Owsianką i Iwoną Mikodą, o potrzebach wychowanków domu.

Pod koniec wizyty prezes fundacji otrzymała przysłane uprzednio koniki na biegunach, pomalowane przez artystycznie uzdolnionych pensjonariuszy Zakładu Karnego. Koniki te będą przedmiotem licytacji na aukcji charytatywnej przygotowywanej wspólnie ze służewieckim Torem Wyścigów Konnych, podczas uroczystości zamykającej tegoroczny sezon wyścigów, 22 listopada. Uzyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na rzecz pomocy dzieciom.

Zdjęcia: Iwona Mikoda, Diana Owsianka

Piszą o nas: http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-poznan/zaklad-karny-krzywaniec/news,34561,fundacja-nowe-teraz-w.html

Z odwiedzinami w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Fot.1

Z odwiedzinami w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Fot.2

Z odwiedzinami w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Fot.3

Z odwiedzinami w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Fot.4

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na nasz Newsletter. Wszystkie nasze aktualności otrzymasz na swojego e-maila.