Uroczystość 75-lecia istnienia szkoły w Piastowie

Fundacja Nowe Teraz została zaproszona do uczestnictwa w uroczystości z okazji 75-lecia istnienia szkoły im. Fridtjofa Nansena w Piastowie, która odbyła się 17 października 2022 roku.

Z tej okazji Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Stolarski otrzymał wiele gratulacji między innymi od włodarzy miasta Piastowa, Ministra Obrony Narodowej w osobie dyrektora gabinetu politycznego ministra Pana Łukasza Kudlickiego i Dyrektorów zaprzyjaźnionych szkół z terenu powiatu. Szkoła współpracuje z Ministerstwem Obrony Narodowej w prowadzeniu klas mundurowych. Podczas uroczystości uczniowie klas 1-szych złożyli ślubowanie. Uroczystość zakończył występ artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły.

Delegacja Fundacji Nowe Teraz dołączyła do składanych Dyrekcji szkoły gratulacji i wyrazów uznania za odniesione sukcesy i osiągnięcia składając życzenia dalszego progresywnego rozwoju placówki. Zespół Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie przyciąga do siebie kolejne pokolenia uczniów, pomagając im w rozwoju własnej osobowości i odnajdywaniu się w dzisiejszym, czasami nieco skomplikowanym świecie.

Uroczystość 75-lecia istnienia szkoły w Piastowie fot-1

Uroczystość 75-lecia istnienia szkoły w Piastowie fot-2

Uroczystość 75-lecia istnienia szkoły w Piastowie fot-3

Uroczystość 75-lecia istnienia szkoły w Piastowie fot-4

Uroczystość 75-lecia istnienia szkoły w Piastowie fot-5

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na nasz Newsletter. Wszystkie nasze aktualności otrzymasz na swojego e-maila.