Targi Informatyczne IT Future Expo

„Eurogospodarka” jest patronem największych targów  branży informatycznej w Polsce. Wraz z organizatorem zapraszamy na targi, by zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim.
Na miejscu będzie można zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm. IT Future Expo koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatycznej. Na targach można spotkać kontrahentów z Polski i zza granicy.
Targom towarzyszyć będzie wielka Gala – IT FUTURE AWARDS, podczas której wyłonimy Laureatów Konkursu – LIDERZY IT 2015. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja – IT FUTURE CONGRESS, podzielona na dwie sesje tematyczne.
W tym roku po raz pierwszy i równolegle do IT Future Expo, zostaną zorganizowane targi - IT CAREER SUMMIT, w wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.
Uwaga! W listopadzie na Stadionie wrocławskim odbędzie się jesienna edycja IT Future Expo.
Zakres tematyczny targów:
Systemy i oprogramowanie dla firm
Infrastruktura i Data Center
Bezpieczeństwo / IT Security
Usługi IT / IT Services
Informatyczne rozwiązania branżowe
Rozwiązania w chmurze / Cloud Computing Solutions
Technologie mobilne / Mobile Technologies
IT Startup
Technologie sprzętowe
Teleinformatyka
Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/
Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji.