Sprzedaż Charytatywna - Repliki dzieł H. Dąbrowskiego

Limitowany nakład

Oferowane dzieła Henryka Dąbrowskiego są w postaci replik - giclée. Giclee zostały wykonane w oparciu o nowoczesne technologie oraz materiały najwyższej jakości i trwałości. W ofercie mamy dwie edycje prac, o limitowanym nakładzie. Prace w formacie rzeczywistym (50 sztuk) oraz zmniejszenia - A4 (200 sztuk).

Do każdej pracy dołączony jest certyfikatem potwierdzającym autentyczność giclée oraz indywidualny numer. Ostatnie dziesięć egzemplarzy będą sprzedawane wyłącznie poprzez aukcję. Gwarantujemy, że po sprzedaży całych serii 50 sztuk wielkości oryginałów i 200 sztuk zmniejszeń prace nie będą miały kolejnych edycji.

Prace pochądzą ze zbioru Jacka Filochowskiego jedynego spadkobiercy całej spuścizny artystycznej Profesora Henryka Dąbrowskiego.

Gwarancja certyfikatu

Każdy Nabywca repliki, oraz jego następca otrzymuje prawo do odtworzenia nabytego egzemplarza w przypadku jego uszkodzenia pod warunkiem udokumentowania jego prawnego pochodzenia. Egzemplarz podlegający wymianie musi posiadać możliwy do zidentyfikowania certyfikat potwierdzający jego autentyczność.

Lista dzieł

Filtruj według:
Berlin
Białowieża
Bilbao
Bolonia
Book
Brzeg nad Odrą
Bułgaria
Chęciny
Dębno
Florencja
Frascati
Gdańsk
Gniezno
Góry Świętokrzyskie
Inne
Janowiec
Jarosław
Kalinówka Kościelna
Kazimierz Dolny
Kraków
Krasiczyn
Krupe
Londyn
Mantua
Mediolan
Otwock
Paryż
Perugia
Pińczów
Podębie na Mazowszu
Popielżyn na Mazowszu
Poznań
Praga
Puszcza Knyszyńska
Rostów Wielki
Rzym
San Gimignano
Siena
Sirmione
Strzelno
Supraśl
Szkocja
Tivoli
Toruń
Tykocin
Ujazd
Verona
Warszawa
Wenecja
Wiedeń
Wrocław
Włodawa