Eurogospodarka

Eurogospodarka to miesięcznik społeczno-gospodarczy. Publicystyka, reportaże, rozmowy, dyskusje, felietony, poradnictwo  – wszystko na temat gospodarki, rynku dłużnego, rynku finansowego w Polsce.

Prezentujemy opinie specjalistów, opisujemy sytuacje typowe i ekstremalnie niekorzystne, upubliczniamy przykłady na TAK i na NIE. Dostarczamy użytecznych wskazówek. Przychodzimy z pomocą w sytuacjach ciężkich. Współpracują z nami eksperci z dziedziny prawa, bankowości, ekonomii, podatków, a nawet psychologii. Zadajemy trudne pytania głównym graczom na rynku dłużnym, rynku finansowym. Słowem – staramy się cywilizować stosunki między tymi, którzy pożyczają, tymi, którzy są winni, oraz tymi, którzy starają się dług odzyskać. Ponad to, w swojej działalności propagujemy, wspieramy, promujemy  wszelkie działania w zakresie promowania rozwoju przedsiębiorczości.

Zachęcamy do lektury, współpracy oraz prenumeraty naszego miesięcznika, który cieszy się ogromną popularnością wśród parlamentarzystów, samorządowców, fundacji, stowarzyszeń, kancelarii prawnych, kancelarii komorniczych, instytucji zarówno państwowych, jak prywatnych oraz firm, których działalność opiera się na rynku usług finansowych, jak również osób fizycznych a także przedsiębiorców
Chcemy być drogowskazem dla tych którzy potrzebują pomocy oraz dla tych, którzy są decydentami w sprawach opisywanych na łamach naszego miesięcznika.

W obecnej sytuacji gospodarczej, propagowanie edukacji finansowej, podnoszenie świadomości społeczeństwa, ukierunkowywanie i wskazywanie rozwiązań, walka z wykluczeniem finansowym oraz normowanie obowiązującego prawa są dla nas priorytetem.  Zapraszamy do dyskusji  na łamach naszego miesięcznika w sprawach, które dotyczą każdego z nas.

Strona www: www.eurogospodarka.com